Lajmi i fundit: Vetura godet ariun afër fshatit Dobrosht

Aksident në afërsi të fshatit Dobrosht, një veturë godet një Ari dhe aksidenton edhe një veturë tjetër.
Ariu ka dalë tek rruga kryesore Tetovë – Jazhincë, shkruan TV Koha.