34-vjecari martohet me 80- vjecaren britanike por shikoni se si ja punon

Ishte cifti me i perfolur ne Britani ku 34 vjecari nga Egjipti u martua me te moshuaren Britanike 80 vjecare.

Por pas dy vitesh martese ajo ka perzen egjiptianin pasi nuk e do me ate dhe i ka thene Home Office te mos ja rinovojne vizen dhe ta kthejne ne Egjipt.

80 vjecarja i ka kerkuar burrit te saj 34 vjecar para borxh qe ajo i ka dhene 25.000 paund.

Te gjithe jane habitur qe cifti perfundoi keshtu pasi ajo fliste me shume pasion per 34 vjecarin dhe tashme ajo e ka perzen nga shtepia.

Ajo u shpreh se:“Banka më paralajmëroi, policia më paralajmëroi, familja dhe miqtë më paralajmëruan. Por unë nuk dëgjova. U verbova nga dashuria. Ai nuk e meriton një vizë në Mbretërinë e Bashkuar me mënyrën se si më trajtoi mua. Unë jam e shqetësuar se ai mund të bëjë të njëjtën gjë me dikë tjetër.” Ndaj i bej thirrje qe te kene kujdes nga ku njeri.