Selena Gomez duket e mahnitshme si bjondine ne bikini pasi u pa ne takim me Zayn Malik

SELENA Gomez tregoi figurën e saj të pabesueshme me një bluzë bikini të zhytur pasi doli në një “takim” me yllin e One Direction, Zayn Malik.

Kjo vjen pasi The Sun zbuloi se ata tani e kanë bërë publike romancën e tyre duke shkuar në një darkë intime së bashku në Nju Jork të enjten.

Selena Gomez dukej e pabesueshme me bikini rozë dhe vjollcë: Instagram/Selena Gomez

Selena dhe Zayn Malik e kanë bërë publike romancën e tyre pas një takimi intim.

Këngëtarja Same Old Love, 0, ndau foton mahnitëse me fansat e saj të dielën.

Selena tregoi figurën e saj të orës së rërës dhe biondët e shndritshëm teksa pozoi me bikini shumëngjyrëshe me tela rozë dhe vjollcë.

Këngëtarja tregoi bukurinë e saj natyrale duke e mbajtur të lehtë paletën e grimit.

Ajo ka postuar selfie-në pasqyrë në rrjetet sociale dhe e ka mbishkrimin: “TBT për blondie sel. Vera po vjen! Kaq shumë gjëra emocionuese vijnë!”

Postimi i saj vjen disa javë pasi fansat me sy shqiponjë panë se ish-ylli i One Direction, 0, po ndiqte Selenën në Instagram.

Zayn është selektiv me kë ndjek në mediat sociale dhe pati një stuhi spekulimesh të TikTok kur një zonjë në Manhattan pretendoi se i kishte ulur në një tavolinë.

Një burim amerikan tha: “Selena dhe Zayn ecnin të kapur për dore dhe po putheshin. Shumica e stafit të restorantit dhe vizitorëve të restorantit nuk i vunë re ato.

“Dukej sikur ishin rehat së bashku dhe ishte e qartë se ishte një takim.”