Zhade ju kujtohet? Ja si dukët ajo sot.

Giovanna Antonelli është aktore shumë e famshme.

Vite më parë u transmetua edhe në Kosovë seriali i famshëm “O Clone”, i cili u ndjek shumë në vendin tonë, transmeton “Insajderi mk”.

Giovanna Antonelli, e njohur me emrin “Zhadja”, ishte një ndër personazhet më të spikatura në këtë serial dhe ndër më të dashurat nga publiku.

Më poshtë mund të shihni disa fotografi se si duket ajo sot.

Më poshtë mund të shihni disa fotografi se si duket ajo sot.