Rita Ora del për të bërë blerje në Sydney, burri i vet shkon ta marrë me veturën luksoze “Porsche” në vlerë afro 190 mijë euro

Rita Ora e ka bërë Sydneyn shtëpinë e saj javët e fundit.

Dhe të dielën, trajnerja e “The Voice Australia” u pa duke vizituar dyqanet e modës në periferi të zonës Paddington, shkruan DailyMail.

Ylli i muzikës pop në Mbretërinë e Bashkuar, 32 vjeçe, kishte zgjedhur një kostum sportiv të bardhë në ngjyrë rozë të zbehtë, në krye me një jelek të zi.

Ajo u përpoq të mos vihe jre gjatë daljes së saj, duke fshehur fytyrën e saj të famshme me një kapak të verdhë dhe nuanca të stilistëve.

Rita i kishte dizajnuar flokët e saj në stilin gërsheta të gjata atë ditë dhe e kombinoi pamjen e saj me një palë atlete.

Me Ritën në udhëtim ishte edhe motra e saj Elena, e cila gjithashtu vepron si menaxhere e saj.

Në një moment, dyshja simotra u panë te raftet e label-it të modës “Venroy”, ku Rita bëri një blerje të vogël.

Më vonë gjatë ditës, këngëtares së hitit “Let You Love Me” iu bashkua bashkëshorti i saj Taika Waititi.

Regjisori u pa duke shkuar ta merrte gruan e tij me nju pa duke shkuar ta merrte gruan e tij me një veturë luksoze të tipit “Porsche Taycan” në vlerë me mbi 200 mijë dollarë (186 mijë euro).

Rita shtoi: “Ka të bëjë me sakrifikimin e gjërave të caktuara dhe për të gjetur kohë për njëri-tjetrin, veçanërisht kur ka dy njerëz të zënë në marrëdhënie… Nëse vërtet kujdeseni për dikë, do ta kuptoni”.