E dhimbshme: Shuhet e gjithë familja izraelite nga terroristët e Hamasit

Ish-kryeministri izraelit Naftali Bennett, ka publikuar një fotografi të një familje që është vrarë e gjitha nga sulmi terrorist i Hamasit.një familje e tërë e shuar në gjakftohtësi. Familja Kadem: Babai Johnathan, nëna Tamar, vajza 6 vjeçare Shachar dhe djali 4 vjeçar Omer’, shkruan Bennett.