LAJMI I FUNDIT/ Tërmeti shkund Shkupin me rrethinë

LAJMI I FUNDIT/ Tërmeti shkund Shkupin me rrethinë

 

Një tërmet është ndjerë para pak minutash në qytetin e Shkupit dhe qytetet përreth.

Tërmeti është ndjerë rreth orës 09:54.

Supozohet se epiqendra e tërmetit është në kufirin me Kosovën dhe Serbinë./zhurnal