I dashuri afrikan po ‘shkrihet’ pas Encës, publikon momente intime me të

Këngëtarja Enca prej kohësh po shijon romancën e saj me TikTokerin Khaidem Neblett.

Së fundmi, Neblett ka publikuar një video ku ka treguar se si ka shkuar muaji qershor për çiftin.

Aty shihen pushimet dhe momentet e bukura që dyshja i kaluan.

”Duke jetuar jetën tonë më të mirë”, ka qenë komenti i këngëtares shqiptare, Enca Haxhia. /IndeksOnline/